Jauno speciālistu nodarbinātības programma sniedz uzņēmumam iespēju pārbaudīt un profesionāli sagatavot potenciālo darbinieku pirms darba attiecību uzsākšanas, kā arī, sniedzot jaunietim iespēju apgūt darbam nepieciešamās iemaņas uzņēmuma vidē, jūs palīdzat jauniešiem kļūt konkurētspējīgākiem Latvijas darba tirgū, kas, līdz ar to, tiek piesātināts ar zinošu jauno darbaspēku.

Programmā var piedalīties jebkurš jaunietis vecumā no 18-29 gadiem un jebkurš uzņēmums - SIA, AS, ZS, biedrības, nodibinājumi u.c.

Uzņēmuma konsultācija

Uzņēmumam izdevīgs process, lai pārbaudītu un profesionāli sagatavotu potenciālo darbinieku pirms darba attiecību uzsākšanas

Uzņēmuma konsultācija
Pierādīt sevi

Dod iespēju jauniem darba meklētājiem sevi pierādīt un iegūt sev vēlamās darba attiecības

Vakances
Motivējoša stipendija

Sagatavošanās periods vairāku mēnešu garumā, saņemot konkurētspējīgu stipendiju, kas kalpo kā motivācija apgūt praktiskās iemaņas.

Jauniem speciālistiem

Šobrīd

135

Aktīvi uzņēmumi

218

Nodarbinātie

260

Vakances

Aktualitātes

Bērnu un skolēnu nometņu īstenotājiem

Bērnu un skolēnu nometņu īstenotājiem

Bērnu un skolēnu nometņu īstenotāji tiek aicināti izmantot “Jauno speciālistu nodarbinātības programmas” iespējas, lai nodrošinātu darba spēku nometņu īstenošanas procesā.

Uzzināt vairāk
Atskats uz 2021. gadu

Atskats uz 2021. gadu

Nodarbinātības programmai 2021.gads ir bijis darbīgs! Ceram uz vēl lielākiem panākumiem jaunajā 2022.gadā!

Uzzināt vairāk
Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai uzņēmums var pats piesaistīt praktikantus? Vai ir kādi kritēriji praktikantu atbilstībai uzņēmuma vakancēs? Vai praktikantu stipendijai ir kādi ierobežojumi? Kurš nosaka stipendijas apmēru?

Uzzināt vairāk