Darba devēji nelabprāt pieņem darbā darbiniekus bez pieredzes, tāpēc tika izveidota Jauno speciālistu nodarbinātības programma, kas rada uzņēmumiem veicinošus apstākļus jaunu un nepieredzējušu darbinieku iesaistīšanai darbībā. 

Programmas īstenotāji uzrunā uzņēmumus, kuri ir ieinteresēti savā darbībā iesaistīt jaunus cilvēkus bez pieredzes, lai tie kļūtu par patstāvīgiem darbiniekiem nākotnē.

Ar Programmas starpniecību jauniem cilvēkiem bez pieredzes tiek dota iespēja nonākt uzņēmumā kā praktikantiem, saņemot konkurētspējīgu stipendiju. Programmu parasti īsteno no 6 – 12 mēnešiem vai pēc uzņēmuma ieskatiem. 

Prakse ir īslaicīgs apmācību process, kuras laikā praktikants apgūst zināšanas uzņēmuma vidē, saņem konkurētspējīgu stipendiju, bet nesaņem sociālās garantijas (pabalsti, slimības lapas, apmaksāts atvaļinājums u.c. garantijas, ko saņemtu likuma kārtībā darbinieks ar darba līgumu).

Kā rāda pieredze, prakse dod iespēju jaunietim pārbaudīt un pierādīt savas spējas un ar lielāko daļu praktikantu pēc prakses tiek noslēgti pastāvīgi darba līgumi.


Dalībai Programmā var pieteikties jauni cilvēki vecumā no 18 – 29 gadiem kuri:


Lai pieteiktos dalībai Programmā, aizpildiet zemāk esošo anketu.

Pieteikšanās


Facebook.com
Prakse.lv
Draugs ieteica
No informatīviem plakātiem
Google
Citur
Augšupielādēt